Litavimo kursai'16

Lapkričio 5 d. nuo 10 val., 12 val. ir 14 val. 436 auditorijoje, KTU elektros ir elektronikos fakultete (Studentų g. 50, Kaunas) vyko jau 6-ieji litavimo kursai, kuriuos tradiciškai rengėme su Lietuvos radijo sporto federacija (LRSF) bei KTU Radijo klubu.
Šiais metais dalyviai vėlgi galėjo pasirinkti netgi iš keleto konstruktorių, kurie buvo skirtingo sudėtingumo lygio, tai – elektroninis kauliukas, elektroninis „vabalas“, mobiliuoju įrenginiu valdomas nuotolinio valdymo pultas, garso keitimo į šviesą aparatas, skaitmeninis datą ir laiką rodantis įrenginys, stroboskopas bei SMD šviečianti eglutė. Trumpai su litavimui reikalinga teorija supažindino mūsų korporantas, LRSF tarybos pirmininkas ir KTU Radijo klubo sekretorius dr. Rolandas Žakelis.
Taip pat, lituojantiesiems kursų metu asistavo mūsų korporantai – Neringa, Rimas, Dainius bei Simona. Kursų dalyviai jau sulituotus konstruktorius galėjo pasiimti su savimi. Visiems dalyvavusiems buvo įteikti atminimo pažymėjimai.

Džiugu, jog litavo netik studentai, bet ir vaikai bei vyresnieji. Dalyviai džiaugėsi išmokę naujo amato, įtvirtinę jau turėtas žinias ir prasmingai praleidę laiką.

j.n. Simona Dumbliauskaitė
Litavimo kursai

Daugiau info apie litavimo kursus:
https://www.facebook.com/litavimo.kursai/