Korp! TauTiTo vėliavos šventė

Tautito vėliavos šventė

Gegužės 9 dieną tradiciškai minėjome KTU studentų korporacijos „TauTiTo“ vėliavos šventę, kuri šiais metais vyko jau 17-ąjį kartą. Šiemet ši graži šventė vyko KTU III rūmuose, 6 aukšto salėje, iš kurios atsiveria pasakiško grožio Kauno miesto panorama.

Taigi, po tradicinės svečių registracijos, prasidėjo oficialioji šventės dalis, kurios metu sulaukėme šiltų sveikinimų iš mūsų draugų – Korp! Fraternitas Lituanica et Patria, Korp! Saja bei Korp! Neo-Lithuania. Vėliavos šventės proga sulaukėme sveikinimų ir iš mūsų korporantų, šiuo metu esančių užsienyje. Iš pačios JAV sostinės Vašingtono gavome video sveikinimą nuo Inos bei Rolando Žakelių. Pasibaigus sveikinimams žodį perėmę Korp! TauTiTo pirmininkė Karolina, kuri pristatė bei apžvelgė praėjusių metų korporacijos veiklą ir pasidalino brangiomis akimirkomis su šventės svečiais. Be to, oficialiai daliai einant į pabaigą, sendraugių gretas papildė du korporantai – Dainius Bernatavičius bei Darius Laurinavičius. Jiems, kartu su sdr. Vaida Grigoniene, Rimu Šeperiu bei Edita ir Kazimieru Vainomis, buvo įteikti šviežiai „iškepti“ ženkliukai su korp! herbu. Tai – naujai atsiradusi tradicija.

Vėliavos šventės oficiali dalis buvo užbaigta visų svečių bendra nuotrauka, po kurios sekė linksmoji šventės dalis – „girutis“. Jos metu netrūko linksmų pašnekesių, garsiai skambančių dainų bei, žinoma, gardžios giros. Šventinį „girutį“ vainikavo korp! narės – kandidatės Simonos pakėlimas į jaunuomenės narius, kuris buvo palydėtas džiugiu tostu bei daina. Visgi didžiausia šventės dovana – tai kartu praleistas laikas ir neišdildomi prisiminimai, kurie išliks dar ilgai.

Daugiau renginio nuotraukų:
https://www.facebook.com/tautito.tautito