"Išmok naudotis osciloskopu" registracija

Norime Jus pakviesti į  KTU studentų korporacijos TauTiTo, KTU Radijo klubo ir Lietuvos radijo sporto federacijos rengiamus kursus “Išmok naudotis osciloskopu”.

Osciloskopas, tai elektrinių signalų formos stebėjimo ir matavimo prietaisas.  Supažindinti bei išmokyti naudotis osciloskopu idėja kilo iš technologinių specialybių studentų patirties ir noro išsiugdyti bei pagilinti skaitmeninių ir analoginių signalų užregistravimo ir analizės sugebėjimus.  

Osciloskopai naudojami daugelyje mokslo, medicinos ir pramonės šakų. Standartiniai osciloskopai dažniausiai naudojami elektronikoje. Tačiau yra ir specializuoti osciloskopai kurie naudojami medicinoje - registruoti kardiogramas ar encefalogramas, mechanikoje - stebėti vibracijas.  

Taigi, dalyviai bus supažindinti su teoriniais pagrindais bei dalyvaus praktiniuose užsiėmimuose, kuriuos ves patyręs mokslo šviesos skleidėjas TauTiTo korporacijos atstovas dr. Rolandas Žakelis.


Data:   Šių metų lapkričio 16d.

 

Laikas: 12 val. rengsime mokymus, tiems kurie nori susipažinti ir neturi pradinio pasirengimo.

 15 val. rengsime mokymus, tiems kurie nori pagilinti elektrinių signalų fiksavimo žinias.

 18 val. kursų aptarimas bei arbata korp! TauTiTo kambaryje (Studentų g. 69-120).


Vieta:  KTU elektronikos fakultetas, Studentų g. 50.

Registracija: Savo vardą, pavardę, organizacijos/korporacijos/universiteto pavadinimą bei laiką, kada norite pasimokyti osciloskopo naudojimo subtilybių siųskite el.pašto adresu tautito@tautito.lt iki lapkričio 14 d. 23:59 val.

Dėmesio! Laboratorijoje vietų skaičius ribotas, taigi paskubėkite užsiregistruoti. Kursų simbolinis mokestis 5 lt.

Visiems dalyviams įteiksime pažymėjimus.

P.S. Turėsime galimybę aplankyti Fizikos katedros muziejų bei sužinoti kurie mokslininkai buvo per plauką nuo Nobelio premijos 

 
Daugiau informacijos apie projektą rasite internete adresu
www.tautito.lt skyriuje projektai.


Jeigu turite klausimų ar pastebėjimų, rašykite mums el.pašto adresu tautito@tautito.lt arba skambinkite tel.nr. 861134592 (j.n. Neringa)