2017 m. spalio 7 d. minėjome KTU studentų korporacijos Tautito 20-mečio jubiliejų. Šia proga Europos katalikiškų studentų korporacijų susivienijimo (EKV) metinis susirinkimas vyko Kaune. Korporantai iš Austrijos, Vokietijos, Nyderlandų, Belgijos bei Prancūzijos ne tik svarstė aktualius organizacijos klausimus, bet ir sudalyvavo mūsų šventėje.

Tradiciškai oficialioji renginio dalis vyko KTU Auloje, socialinių, humanitarinių mokslų ir menų fakultete. Renginį vedė korp! TauTiTo pirmininkės pavaduotojas sdr. Rolandas Žakelis. Šventė prasidėjo iškilmingu korporacijos vėliavos įnešimu bei studentų himnu „Gaudeamus“. Po to, pirmininkė Neringa Šeperienė tarė sveikinimo žodį, trumpai pristatė korporacijos veiklos kryptis. Šia proga už nuopelnus korporacijai atminimo lentelės buvo įtektos korp! TauTiTo įkūrėjams Dianai ir Gediminui Adliams, ilgamečiui pirmininkui sdr. Dariui Laurinavičiui, sdr. Kazimierui ir Editai Vainoms bei girudariui sdr. Rimui Šeperiui. Taip pat, padėkas už aktyvią veiklą gavo sdr. Ina Žakelienė, sdr. Dainius Bernatavičius, j.n. Simona Dumbliauskaitė ir j.n. Karolina Vaičiūnaitė.

Viena korporacijos įkūrėjų Diana Adlienė papasakojo korp! TauTiTo priešistorę ir apie pirmuosius veiklos metus. Po to atėjo metas prisistatyti mūsų svečiams. EKV prezidentas Rene Reich supažindino su organizacijos struktūra ir jos nariais. Korp! Fraternitas Lituanica et Patria, korp! Gaja bei corp! RePublica atstovai, taip pat, pristatė savo korporacijas šventės dalyviams. Oficialią dalį pabaigėme vėliavos išnešimu, o diskusijas apie šiuolaikinių studentų korporacijų skirtumus bei panašus pratęsėme prie vaišių stalo. Vakare korporantus bei svečius kvietėme į šventinį Alutį-Girutį, kuris vyko Teatro klube, Architektų namuose. Prie stalo dainos ir tostai skambėjo net keliomis kalbomis. Netrūko geros nuotaikos bei juoko.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *