Š.m. balandžio mėn. 22 d. (antradienį) 12:15 val. kviečiame į Petro Vaičiulio fotografijų parodos „Kauno vaizdaraščiai“ atidarymą. Paroda eksponuojama KTU elektronikos rūmuose antro aukšto fojė (Studentų g. 50).
Petras Vaičiulis gimė 1955 m. Žemaitijoje, Skuodo rajono Mikytų kaime, mokėsi Šačių vidurinėje mokykloje, studijavo Kauno politechnikos institute, Vilniaus statybos technikume. Baigęs mokslus, 20 metų dirbo Kauno namų detalių gamykloje.

P. Vaičiulis aktyviai dalyvauja visuomeninėje veikloje – jis yra Kauno žemaičių kultūros draugijos narys, palaiko ryšius su Kauno latvių klubu „Daugava“, yra dalyvavęs „Atgajos“ paminklosaugos klube, Lietuvių ir latvių vienybės draugijoje.
Fotografuoti kitaip Petras Vaičiulis pabandė prieš šešerius metus, iki tol jo fotoobjektyvas buvo nukreiptas į artimuosius, gimines ir draugus.
Iš pažiūros skirtingi darbai yra suverti ant tvirto teminio siūlo – juose pulsuoja gamtos, laiko, gyvenimo, nuotaikų kaita. Kone kiekvieno darbo centre – virsmo riboženklis, skiriantis tamsą ir šviesą, dieną ir naktį, čia ir ten, praeitį ir dabartį, išeinantį ir ateinantį, esantį ir ne(be)santį…

 
Parodos organizatoriai: KTU studentų korporacija „TauTiTo“.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *